|
Poczytać wystarczy posty przedsezonowe 95 procent z NAS tutaj.
Wszyscy psioczyli i mówili, że będzie środek tabeli MAX, a może nawet walka o utrzymanie.
Na razie wg mnie ta ekipa ma styl - waleczność. Rzeczywiście to jest szybka gra, rzeczywiście nie ma stanego.
Smuda pokazuje też, że jak ma komfort (pewna praca, przyjaciel prezesem, brak presji wyniku) to obecnie sobie dobrze radzi i czerpie ze tej pracy przyjemność.
I oby tak dalej. Wg mnie przy tej formie zawodników na 100 procent jestem pewien awansu do grupy mistrzowskiej. Potem dobrze przepracowana zima, jakieś wzmocnienia, 2-3 graczy może dać puchary. Mistrza nie, ale puchary tak i to albo z ligi, albo z pucharu.
Szanse są, dlatego trzeba chodzić na mecze, wspierać klub, kibicować i drużynie i trenerowi. Co by nie powiedzieć porażka na EURO nie spowodowała, że Smuda jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w Polsce. Trenować potrafi a, że głównie opiera się na motywowaniu to wiemy, ale robi to dobrze.
Póki co TA WISŁA jest wg mnie o niebo lepsza od Probierzowej i Kulawikowej.
P.S. Ktoś wie jak sobie radzi Wilku w Deportivo?
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
|