Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 14.09.2013, 14:29
No i w końcu wszyscy przejrzeli że to nie wina Smudy to że nie wyszło na EURO 2012..każdego selekcjonera wywożono u nas na taczkach: Engela,Janasa,Beenhakkera,Smude,teraz Fornalika..po prostu taki już feralny los tego stanowsika,może jakbyśmy mieli Capello albo Mourinho to coś by było z tej repry. A teraz już co poniektóre pismaki już wybierają po Fornaliku na selekcjonera Van Marwijka..tego,który z mocarną Holandią zdobył 0 pkt na EURO! ten się dopiero skompromitował..a potem będzie powtórka z rozrywki z Beenhakkerem i te same pismaki będą po nim jechac jak po łysej kobyle..ot polskie piekiełko..
Odpowiedz cytując