element napisał(a):

chorągiewki.. szkoda, że po raz kolejny nie uczycie się na błędach i patrzycie na świat poprzez pryzmat tego co napiszę wam wesz(L)o, które jeszcze 2 miesiące temu śmiało się z Wisły a dziś news o triumfującej Wiśle na ich stronie zaczyna się od słów "jakieś gazety się śmiały z Wisły.. i popełnili błąd. Wisła wraca na salony!".
Śmiano się ze Smudy nie dając mu szansy.
Śmiano się z Haitańczyka nie dając mu szansy.
.
.
.
Już się nie śmiejemy. Ale co z tego jak w przyszłości znów dojdzie do podobnych scen.
|
W tym wszystkim najciekawsze jest to ,że krytycy tego portalu zawsze są najlepiej poinformowani jakie artykuły są w nim napisane. Zagorzali wiślacy wspierający tubę medialną Legii? Ja jakbym miał takie opinie jak wy o tym portalu to bym tam nie wchodził wcale tak samo jak nie wchodzę na żadne strony agory, tvn itp. A wy burzycie się jacy to nie są stronniczy, ale wiecie co tam jest napisane, gdyż zapewne akurat tam weszliście przez przypadek.
PS - Cytujesz genialnie.