sandomingo napisał(a):

|
Jak dla mnie wczoraj Boguski zrobił dużo więcej niż Chrapek z Małeckim. Jasne, jego tradycyjne braki są widoczne ale mimo wszystko biega, zgrywa te piłki i coś tego jest.
|
Mam takie samo zdanie ... dodam że kilka razy wracał pod samą bramkę i wczoraj naprawdę się nabiegał. Niektórzy widzą tylko jego słabe przyjęcia.
sandomingo napisał(a):

|
A Chrapek wczoraj wyjątkowo słabo.
|
ale kilka zagrań takich "znamionujących duże możliwości" ...
Obaj z Gargułą jakoś wczoraj w cieniu.