Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 14.09.2013, 12:29
Powiem tak wyglądamy bardzo solidnie, a to jest w tej chwili najwazniejsze, nie trzeba jakichś wielkich fajerwerków, ale dzięki stabilności możemy odnosić dobre wyniki
Co do zawodników, naprawdę prawie wszyscy są w dobrej dyspozycji, Mały jeszcze nie odnalazł formy, ale miał gorsze mecze, licze że się odbuduję wkrótce i będzie robił różnicę. Paweł pokazał że ma mocną psychikę, zaczely sie narzekania na niego, że nie strzelil gola amatorom z San Marino(ciekawe czy Lewy bylby lepszy ;]) a tutaj mogl nawet ustrzelić hattricka, powoli odzyskuje skutecznosc, i bedzie dla nas sporym wzmocnieniem, w końcu mamy napastnika!
Co do pomocy, to i Chrapek i Garguła zagrali całkiem nieźle, Stjepa też chyba jeden z lepszych meczów w jego wykonaniu.
Obrona znowu solidnie, ale za dużo chaosu przy stałych fragmentach ... Mogli nam przez to ustrzelić, z craxą trzeba uważac, aby nie stracić głupio bramki. W koncu to derby wiec nawet z nimi trzeba sie miec na baczności. (zapomniałbym o Bogusiu, no cóż człowiek chaos, marnuje tyle sytuacji, ale czasami dzieki jego chęciom coś tam wpadnie, jak wczoraj gdy po jego strzale, Paweł dobił i strzelił brameczkę, ale z obecna forma, nie nadaje sie na pierwsza jedynastke, ale z braku laku dobry i on.
Bury od poczatku sezonu pokazuje ze przy Smudzie sie rozwija, ale widać u niego slaba technike, pilka mu za bardzo odskakuje, przez to pare razy ja tracil przy wyprowadzaniu ataku.
Jova grał dobrze wraz z Głową, i nasz srodek mysle ze jest tertaz zdecydowanie najlepszy w lidze. Bunoza tez gra na swoim poziomie, czyli w tym sezonie zdecydowanie na plus, popelnia bledy od czasu do czasu, ale gra dosc pewnie
A Misiek znowu nas uratowal, nie wykopywal pilki po autach, gral pewnie i jest naszym mocnym punktem, oby tak dalej
Ostatnio edytowane przez Kon®ado : 14.09.2013 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując