Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 14.09.2013, 11:14
Jeśli miałeś bilety na finał Euro2012 w zajebistych miejscach a do tego juz wykupiony zestaw kibica polskiej reprezentacji, to doskonale rozumiem dlaczego byłeś jego przeciwnikiem

Jeśli uważasz go za bee bo wszędzie mówili że Smuda bee, to tylko wypada ci współczuć.

Tylko mi nie mów że Smuda się już wypalił zawodowo albo skompromitował bo były i takie kwiatki. Gość nie jest żadnym kaznodzieją żeby nagle stracić wiarę, a skompromitowała to się całą kadra a nie Tylko i wyłącznie Smuda.

A że Smudę kreuje się jako tłumoka to nic tylko siać i zbierać żniwo. Sam tez bys nic nie pisal o X,Y czy Z jesli kumpel jest agentem a z dobrego transferu zawsze bibka jest przednia.
Lepiej s.......ić wszystko na chłopa ze wsi, mozna też na farbowanych lisów, aż któż zna ich menagerów profitów żadnych a igrzyska potrzebują krwi.

Smuda przyszedł na burdel i dostał gównianą kadrę. Wątpię czy ktoś by to z Polski zrobił lepiej, nie maja jaj. A Smuda je ma! Pokazując jak ma wyjebane na to co o nim sie mowi, wchodzi w srodowisko i mimo sprzeciwu kibiców pracuje.
.......i o Czechosłowacji i robi dobrą robotę w Wiśle...na wczasy pewnie dalej jezdzi do Bługarii a po domu biega w dresie "BAKOMA" i c.huj.

W końcu i jemu sie zacznie układanka .......ić, dostanie kopa w dupę i adios. Oby to było jak najpóźniej, lepiej dla tej druzyny i
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.09.2013 o godz. 11:17.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując