Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 14.09.2013, 10:50
Aż się serce raduje takiemu piknikowi jak ja. Drużyna "skazana" przez "znaffcuff" już przed sezonem na walkę w grupie spadkowej, wywinęła psikusa i przynajmniej przez 1 dzień lideruje. Defensywa bez strat, w ataku Brożek znów strzela... Gdyby tak jeszcze Śląsk zamienić z ziemniakami, to chciałbym taki układ tabeli zarówno po 15., po 30. i po 37. kolejce też.

Wiem, wiem że fantastyka to piętro wyżej, ale gratulacje się chłopakom należą. Oby tylko znowu nie było "dołka". Ziemniakom wkopali, z Pogonią nie było za wesoło. Z Piastem wygrali, pora "u sąsiadki" podtrzymać dobrą grę. Alleluja i do przodu!
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując