Fajne podanie Chrapka do Brożka bodajże, Stjepanović rzeczywiście zrobił na mnie większe wrażenie niż w meczu z Lechem, bo potrafi podłączyć się do akcji. Nie jest najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem, ale swoje robi. A drobne błędy przytrafiają się każdemu, nawet Arkowi Głowackiemu. Co do Bogusia, to mamy stopera w razie, odpukać, kontuzji Jovanovicia lub Głowy - chyba nikt nie potrafi tak wybić piłki z linii bramkowej jak on

A tak poważnie, to nie był jego najgorszy mecz w tym sezonie, ale mam nadzieję, że też nie najlepszy...
No i muszę wspomnieć tutaj o Donaldzie. Pięknie nam się chłopak przedstawił, o całowaniu BG nie będę mówić, bo to lekko żenujące wg mnie, ale czuję, że będziemy mieć z chłopaka pożytek. I to raczej na skrzydle, choć niewykluczone, że zagra z Lechią na lewej obronie, jeśli Buni się wykartkuje w kurniku.
I na koniec... MAMY LIDERA!
