Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 14.09.2013, 10:11
Chrapek to nie ofensywny pomocnik a 50/50 i świetnie się z tej roli wywiązuje. Powoli nabiera doświadczenia i wie na co sobie może pozwolić a co nie przejdzie, za pół roku myślę że to może być już zawodnik kompletny jak na nasze warunki, wczoraj jego 2 podania mogły zakończyć się bramką. Głowacki wczoraj klasa, trzeba pochwalić obronę znów nie straciliśmy gola i mamy najmniej straconych goli w E-klasie. Co pokazuje że dobrze zorganizowana obrona ma wpływ na atak
.
Odpowiedz cytując