Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 14.09.2013, 09:55
Poza oczywiście dobrą grą całego zespołu we wczorajszym, wcale nie łatwym meczu, chciałbym zwrócić uwagę na postawę Stjepanovića. Dobrze grał w destrukcji i kilka razy robił to czego Wilk zwyczajnie nie potrafił: świetnie wyprowadzał piłkę do przodu. Zagrał na takim poziomie jak w pierwszej połowie meczu z Jagiellonią (którego niestety nie mógł dokończyć). Mam nadzieję, że Macedończyk ustabilizuje formę na takim poziomie. Jeśli tak się stanie to zamiana Wilka i Sobolewskiego (nie boję się tego napisać!) na Stjepanovića wyjdzie nam na plus.

PS: nie czepiał bym się Boguskiego za strzał z linii bramkowej w słupek. Rewelacyjnie wyprzedził tam i przepchnął (!) bramkarza oraz obrońcę po czym musnął piłkę w jedyny sposób w jaki mógł. Ta bramka to w 50% jego gol. Bardziej mnie martwią jego tradycyjne przyjęcia piłki na metr.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując