|
Tak, ale to jest mimo wszystko przepaść między 1. ligą a ekstraklasą, w ekstraklasie obydwoje niewiele pokazywali, jeszcze Mateusz dawał radę ale nic takiego aby mogło utkwić w pamięci. Są młodzi i trzeba ich powoli wprowadzać zamiast kupować za tak duże pieniądze niewiadomą
|