nie byłem jego zwolennikiem, wręcz byłem jego przeciwnikiem, sam muszę trochę się przymknąć

każdy woli się mile zaskoczyć
ale pamiętajmy! poczekajmy jeszcze trochę, dajmy sobie jeszcze trochę czasu, niech nam te 7 kolejek nie przysłoni tego co było w ostatnim sezonie, nie zadławmy się tym.. oby tak dalej i będzie super
