Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 14.09.2013, 08:14
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Pięknie Smuda zamknoł mordy ujadaczom. Cisza w eterze...ubaw po pachy.
Oni tylko czekają aż Smudzie podwinie się noga. Jakieś słabsze dwa mecze, dwie porażki i już będą się nad nim pastwić. Czekają na jakąś sensację, przejęzyczenie Smudy lub coś podobnego. Jak ktoś się żywi takimi informacjami to niech to robi dalej. Mam nadzieję że na koniec sezonu to Franek będzie się śmiał
Odpowiedz cytując