Dariook napisał(a):

|
Pięknie Smuda zamknoł mordy ujadaczom. Cisza w eterze...ubaw po pachy.
|
Oni tylko czekają aż Smudzie podwinie się noga. Jakieś słabsze dwa mecze, dwie porażki i już będą się nad nim pastwić. Czekają na jakąś sensację, przejęzyczenie Smudy lub coś podobnego. Jak ktoś się żywi takimi informacjami to niech to robi dalej. Mam nadzieję że na koniec sezonu to Franek będzie się śmiał