|
Dokładnie. Żałośnie wygląda ten artykuł na weszło o wczorajszym meczu gdzie chwalą nas za grę, a ani razu nie wymieniają nazwiska Smudy. Cóż, tam można pisać o Franzu albo źle albo wcale.
I co z tego, że nie skojarzył, że Donald to Guerrier ale przynajmniej zauważył, że mimo, że to LO to może też zagrać w pomocy.
|