Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 14.09.2013, 07:48
Dokładnie. Żałośnie wygląda ten artykuł na weszło o wczorajszym meczu gdzie chwalą nas za grę, a ani razu nie wymieniają nazwiska Smudy. Cóż, tam można pisać o Franzu albo źle albo wcale.
I co z tego, że nie skojarzył, że Donald to Guerrier ale przynajmniej zauważył, że mimo, że to LO to może też zagrać w pomocy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując