Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 14.09.2013, 03:33
Pięknie Smuda zamknoł mordy ujadaczom. Cisza w eterze...ubaw po pachy.

Fanboje zakolastego stanowskiego też uśpieni...wypatrują czechosłowacji, modlą się o związek radziecki o cokolwiek co pozwoli przypierdilić się jak gówno do Relaxa.

Przecież to najbardziej skompromintowany polski trener, niudacznik, analfabeta, inwalida techniczny, wypalony dziad, niszczyciel kondycyjny, zacofany strateg, kolekcjoner kolesiów i sztywny lobbysta... złodziej, oszust, koń trojański w Wiśłe, skręt, kłamca, cygan...
Redaktor stanowski jako najlepiej poinformowany ...., musi przecież mieć rację. Kilkadziesiąt stron łbów wąchających pierdy weszlo i lansujących jako swoje przemyślenia...zjawisko żenująco zabawne.


Prosty człowiek. Gratulacje za dotychczasową prace w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.09.2013 o godz. 05:50.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując