Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 14.09.2013, 01:39
Miśkiewicz 7 - Wyjął dobrze to co miał wyłapać. Instynktowne odbicie strzału Wilczka, oraz sparowanie potężnej bomby Jurado można zapisać na duży plus Miśkiewicza.
Burliga 7 - tradycyjnie groźny z przodu, tym razem również bardzo solidnie z tyłu. Stolarski może mieć problemy z będącym w takiej dyspozycji Burligą.
Głowacki 8 - Profesor. Znakomicie czyścił niemal wszystko.
Jovanovic 6 - popełnił jeden poważny błąd - przy okazji bramkowej Wilczka z 1 połowy, źle wychodził z linii spalonego. Kolejny solidny występ.
Bunoza 6 - tradycyjnie dobry, ale pokazywał się w tym sezonie z jeszcze lepszej strony.
Stjepanovic 5 - bodajże jedna bardzo groźna strata, solidny występ, bez rewelacji.
Chrapek 5 - kilka fatalnych strat, zwłaszcza w pierwszej połowie słabo. W drugiej również szału nie było, ale znacznie się poprawił. Wahałem się między 4 a 5.
Garguła 6 - całkiem dobry występ Guły. Gdyby Trela nie wyciągnął uderzenie Łukasza w końcówce to może byłby to gol sezonu. Dobra współpraca z kolegami, asysta i kluczowe podanie do Sarkiego, które ten niestety zepsuł w taki sam sposób jak z Lechem.
Boguski 3 - dobrze, iż Brożek dobił jego strzał bo mogłaby być szydera w całej Polsce przez dłuższy okres, bardziej pretensje można mieć za spartolenie dwóch kontrataków fatalnymi zagraniami. Jedyny plus to zaangażowanie w defensywie i to że starczyło mu sił. Niemniej nie jest to sezon Bogusia.
Małecki 6 - najlepiej w tym sezonie, wciąż brakuje tej naturalnej szybkości, ale poprawa jest znacząca, oby dalej w tym kierunku.
Brożek 9 - dwie bramki, trzecia pechowo nieuznana, słupek i rozpoczęcie bramkowej akcji na 3-0 + podanie do Garguły gdy ten uderzał w końcówce. Chyba najlepszy indywidualnie występ Wiślaka w tym sezonie.
===
Donald 7 - wejście i zdobycie bramki w niecały kwadrans na boisku, świetny debiut.
Sarki - b.o. za krótko, negatywnie - zmarnowana setka.
Stolarski -b.o. za krótko, zdążył złapać żółtko.



Wisła - Górnik 0:0 (1:3) +1
Korona - Wisła 2:3 (1:1) +2
Śląsk - Wisła 0:0 (3:0) +1
Wisła - Jagiellonia 1:1 (0:0) =
Wisła - Lech 2:0 (0:1) +3
Pogoń- Wisła 0:0 (2:0) +1
Wisła - Piast 3:0 (1:2) +3

+11pkt, licznik bije . Smuda czyni cuda.
Odpowiedz cytując