Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65846
Stary 14.09.2013, 00:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jak już to jego talent zmarnowano w Wiśle...

myślę że miał więcej przebłysków niż 1-2 na rundę , ale fakt że to nie ten rozmiar kaloszy , choć w dzisiejszej Wiśle rywalizowałby o miejsce w 1 składzie .

A średniak 1 ligi bułgarskiej to poziom tak... górnej połówki 1 ligi polskiej . za nisko jak na zawodnika który bądź co bądź nieźle zagrał kiedyś z Barceloną , Tottenhamem i czołówką polskiej ligi . A to wciąż zawodnik w dobrym dla piłkarza wieku.
Jedyne co zmarnowano w Wiśle to pieniądze, które wysrano za ten Czeski diament.. Owszem racja miał przebłyski ...w postaci bramek, które urywał z 25-30 metrów bo piłka się przelała. Mierzone, naprawdę szkoda że tak rzadko mierzył.

Z racji swojego wieku oraz po udanych występach z Dumą Katalonii, Tottenhamem czy czołówką polskiej ligi, obecny kierunek bez cienia wątpliwości jest tylko przystankiem, bardziej z ciekawości niż umiejętności które posiada.
A z resztą wstępna umowa z PSG świadczy o jednym. Jego usługi do najtańszych nie należą.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.09.2013 o godz. 00:54.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując