Karherop napisał(a):

jak już to jego talent zmarnowano w Wiśle...
myślę że miał więcej przebłysków niż 1-2 na rundę , ale fakt że to nie ten rozmiar kaloszy , choć w dzisiejszej Wiśle rywalizowałby o miejsce w 1 składzie .
A średniak 1 ligi bułgarskiej to poziom tak... górnej połówki 1 ligi polskiej . za nisko jak na zawodnika który bądź co bądź nieźle zagrał kiedyś z Barceloną , Tottenhamem i czołówką polskiej ligi . A to wciąż zawodnik w dobrym dla piłkarza wieku.
|
Jedyne co zmarnowano w Wiśle to pieniądze, które wysrano za ten Czeski diament.. Owszem racja miał przebłyski ...w postaci bramek, które urywał z 25-30 metrów bo piłka się przelała. Mierzone, naprawdę szkoda że tak rzadko mierzył.
Z racji swojego wieku oraz po udanych występach z Dumą Katalonii, Tottenhamem czy czołówką polskiej ligi, obecny kierunek bez cienia wątpliwości jest tylko przystankiem, bardziej z ciekawości niż umiejętności które posiada.
A z resztą wstępna umowa z PSG świadczy o jednym. Jego usługi do najtańszych nie należą.