Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.09.2013, 23:57
można i hamować optymizm ale patrząc na tabelę , co sie rzuca w oczy ...

po 7 spotkaniach mamy za sobą 5-ciu rywali z górnej połówki tabeli oraz 2 z dolnej . Z mocniejszych zespołów przed nami Legia i Lechia , a tak zespoły które będą pokroju Piasta - czyli dużo walki - mało gry .

A na takie zespoły Smuda już odpowiednio nastawi zespół .

No i nagle okazuje się że z tego słabo kadrowego zespołu na ławce mamy solidnych zmienników . A do Tego dochodzi testowany ciekawy Brazylijczyk

będzie dobrze , liczę że całą jesień będziemy w czubie tabeli.
Odpowiedz cytując