można i hamować optymizm ale patrząc na tabelę , co sie rzuca w oczy ...
po 7 spotkaniach mamy za sobą 5-ciu rywali z górnej połówki tabeli oraz 2 z dolnej . Z mocniejszych zespołów przed nami Legia i Lechia , a tak zespoły które będą pokroju Piasta - czyli dużo walki - mało gry .
A na takie zespoły Smuda już odpowiednio nastawi zespół .
No i nagle okazuje się że z tego słabo kadrowego zespołu na ławce mamy solidnych zmienników . A do Tego dochodzi testowany ciekawy Brazylijczyk
będzie dobrze , liczę że całą jesień będziemy w czubie tabeli.