|
Ktoś z dwójki Donald, Sarki za Boguskiego i o wynik w derbach jestem spokojny. Bardziej byłbym za tym pierwszym, przynajmniej popracuje więcej w obronie i powalczy, a Boguś ni to szybki ni waleczny, a i z odległości mojego dużego palca od stopy trafić nie potrafi
|