Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 13.09.2013, 22:58
Kurna czlowiek nie przywykł na zswyciestw po 3 ;0 sam nie wiem co pisac

w kazdym razie taką Wisłe chce ogladac i dla tych chlopaków warto byc na R22

jak juz pisalem po meczu z Amikai po tym dziejszym ,ze z niecierpliwoscia czekam na nastepny
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując