Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 13.09.2013, 22:42
cud malina Super Wisła! Donald dla mnie duże wrażenie widzieliście jak wchodził jak całował Białą Gwiazdę? duże słowa uznania martwi tylko trochę druga linia dopóki nie strzeliliśmy drugiego gola Piast miał dużo wygranych przebitek w środku pola, ale myślę, że Franek to poprawi ba On już czyni cuda JAZDA JAZDA JAZDA z Wiślackim pozdrowieniem i dobranoc
Odpowiedz cytując