Ale mi się micha cieszy. Masakra. Byle by nie stracić koncentracji . W derbach +5 do przodu
Mamy po 7 kolejkach 13 pkt, w zeszłym sezonie po 15 - 18 pkt. Można zakładać że utrzymanie już mamy

.
Dzisiaj troche mniejsza pewność w obronie, ale za to coraz lepiej w ataku.