Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65845
Stary 13.09.2013, 22:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jak już to jego talent zmarnowano w Wiśle...

myślę że miał więcej przebłysków niż 1-2 na rundę , ale fakt że to nie ten rozmiar kaloszy , choć w dzisiejszej Wiśle rywalizowałby o miejsce w 1 składzie .

A średniak 1 ligi bułgarskiej to poziom tak... górnej połówki 1 ligi polskiej . za nisko jak na zawodnika który bądź co bądź nieźle zagrał kiedyś z Barceloną , Tottenhamem i czołówką polskiej ligi . A to wciąż zawodnik w dobrym dla piłkarza wieku.
Nie mam pojęcia po czym wnosisz taką różnicę pod względem poziomu gry między naszą ligą a bułgarską. Jirsak o ile piłkarsko prezentował się nieźle to pod względem fizycznym już wyglądało to zawsze słabo. Zawodowy piłkarz, który prawie w każdym meczu w 70 minucie już oddycha rękawami nie zasługuje na nic więcej niż przeciętna drużyna w przeciętnej lidze.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując