arti napisał(a):

|
Ale dlaczego? moim zdaniem ogólnie bezbarwny grajek znalazł się na swoim miejscu. Że miał przebłysk 1-2x w rundzie? I co z tego?
|
jak już to jego talent zmarnowano w Wiśle...
myślę że miał więcej przebłysków niż 1-2 na rundę , ale fakt że to nie ten rozmiar kaloszy , choć w dzisiejszej Wiśle rywalizowałby o miejsce w 1 składzie .
A średniak 1 ligi bułgarskiej to poziom tak... górnej połówki 1 ligi polskiej . za nisko jak na zawodnika który bądź co bądź nieźle zagrał kiedyś z Barceloną , Tottenhamem i czołówką polskiej ligi . A to wciąż zawodnik w dobrym dla piłkarza wieku.