Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.09.2013, 21:49
Wliczając mecz pucharu Polski, to już 8 spotkanie bez porażki!

Po 840 dniach powracamy na fotel lidera!

W 7 meczach ekstraklasy stracone tylko 3 gole (w tym ta w ostatniej akcji z Jagą)

Brożek robi wielką różnicę, dziś mam z tego satysfakcję bo od dawna prosiłem o ten transfer

Cała drużyna gra bardzo zespołowo i to daje wyniki

Michał Miśkiewicz w świetnej formie, dla mnie obecnie numer jeden ligi

Głowa-Profesor

No i nasz nowy nabytek-super debiut, widać już teraz że ma to coś, szybki, dobra lewa noga


No to teraz mecz rundy przed nami!
Tylko 3 pkt

PS: Dobry mecz Garguły, ogólnie jedyny duży minus dla mnie to gra Boguskiego

Sarki> Boguski
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 13.09.2013 o godz. 21:55.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując