Dobry mecz w wykonaniu Wisły!
Brożek poki co pokazuje ze mylilem sie piszac, ze juz sie wypalił I dobrze! oby równia wznozaca utrzymala sie do konca sezonu i nie tylko

Głowa dzis jak profesor, zreszta nie pierwszy raz
Guerrier - wejscie smoka

Miśkiewicz rowniez dobry mecz, pare razy ratowal Nam skórę.
Oby to wszystko wygladalo podobne w meczu z pejsami,
craxa, dzi,,wko derby blisko!
