Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 13.09.2013, 21:28
Dobry mecz w wykonaniu Wisły!
Brożek poki co pokazuje ze mylilem sie piszac, ze juz sie wypalił I dobrze! oby równia wznozaca utrzymala sie do konca sezonu i nie tylko
Głowa dzis jak profesor, zreszta nie pierwszy raz
Guerrier - wejscie smoka
Miśkiewicz rowniez dobry mecz, pare razy ratowal Nam skórę.
Oby to wszystko wygladalo podobne w meczu z pejsami,
craxa, dzi,,wko derby blisko!
Powód: cenzura :PP
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 13.09.2013 o godz. 21:29.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując