Wyświetl pojedynczy post
stan
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.09.2013, 21:26
Hahaha Podgórski też mi się spodobał i od razu na Transfermarkt sprawdzałem go 27lat kontrakt do 30 06 2015 wartosc 700 tys euro troszke chyba przesadzona ale zawodnik całkiem niezły, dobry trener i go poukłada.
Odpowiedz cytując