Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24023
Stary 13.09.2013, 14:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Lepiej sobie zobacz wczorajszy program Pospieszalskiego "Blizej" i posłuchaj rozmowy z prof. Kieżunem. Może wtedy zrozumiesz kim był i jest Balcerowicz.
Wiem kim jest Balcerowicz i wiem jakie sa plusy i minusy jego reformy. "Popiwek" był narzedziem do walki z hiperinflacją a co do polskiego przemysłu to on i tak był w opłakanym stanie.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ta opcja nr 2 jest mega niekorzystna dla Polski. W perspektywie sojuszu po+sld+spady z palikota - komuchy by mialy najprawdopodobniej rządy przez następne co najmniej 4 lata, do tego nowo-stare byty - pjn+wipler+ gowin i solidarna polska zabierają z 5-6 procent pis-owi - co może nawet przy układzie mega pozytywnym dobrego wyniku pis-u (35-36%) spowodować włąsnie brak większości sejmowej.
Jeśli cała prawica nie zjednoczy się do wyborów - CHOĆBY JEDEN JEDYNY raz - tylko po to żeby przez 3-4 lata wyczyscić służby,sądy,prokuratury i spólki państwowe z wpływów post sowieckich i post okrągłostołowych to nic z tego nie będzie przez następne 20 lat. I pomijam sprawy programów gospodarczych jakie by nie były bo moga tu przyjechac najlepsi ekonomiści świata i nic nie zmienią na dłuższa metę - bo jest w kraju sieć sitw i układów które zablokuja wszystkie reformy niekorzystne dla tych grup. Ludzie musza to zrozumieć że na tą chwile to jakie będą podatki,umowy pracowników czy zasiłki (czy ich brak) nie jest najważniej sze i reformy nic nie zmienią w skali globalnej kraju.
Co do Balcerowicza - gośc spieprzył sprawę - powiem tylko że wprowadzil "popiwek" i zniszczył polski przemysł.
Mega niekorzystna ale bardzo prawdopodobna. Przy zakladanej szerokiej anty-Polskiej koalicji przepchane bedzie wejscie do strefy euro i zapewne uzaleznienie finansów Polski od Brukseli. Wtedy do wladzy moze dochodzic sobie kto chce ale bez kasy niewiele zdziala..

Korwin vs zwiazkowcy po programie

System viaToll jako gigantyczne narzedzie sluzace do inwigilacji Polakow? Interesujace...
linki:
Zadanie Specjalne w TV Republika
Puls Biznesu
Powód: viaToll
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 14.09.2013 o godz. 09:08.