Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
27442
13.09.2013, 13:53
Alexander94
napisał(a):
Szukałem w internecie, ale nie mogę znaleźć. Gdzie w Krakowie mogę wyrzucić choinkę?
Tylko proszę nie pisać, żeby zostawić ją już na następne święta, bo jednak trochę się wysuszyła od grudnia i zagraca piwnicę
.
Aktualnie do lamusowni
http://www.lamusownia.krakow.pl/
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan