Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
27441
13.09.2013, 13:36
Szukałem w internecie, ale nie mogę znaleźć. Gdzie w Krakowie mogę wyrzucić choinkę?
Tylko proszę nie pisać, żeby zostawić ją już na następne święta, bo jednak trochę się wysuszyła od grudnia i zagraca piwnicę
.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Alexander94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexander94
Znajdź inne posty napisane przez Alexander94