Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24020
Stary 13.09.2013, 11:32
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Opcja numer dwa to przedteminowe wybory w maju razem z wyborami do PE a potem szeroka koalicja z PZPR i pewie ludowcami i hulaj dusza nastepna kadencja...

A tu wczorajsze mortal kombat na Polsacie: Ikonowicz vs Mikke
Ta opcja nr 2 jest mega niekorzystna dla Polski. W perspektywie sojuszu po+sld+spady z palikota - komuchy by mialy najprawdopodobniej rządy przez następne co najmniej 4 lata, do tego nowo-stare byty - pjn+wipler+ gowin i solidarna polska zabierają z 5-6 procent pis-owi - co może nawet przy układzie mega pozytywnym dobrego wyniku pis-u (35-36%) spowodować włąsnie brak większości sejmowej.
Jeśli cała prawica nie zjednoczy się do wyborów - CHOĆBY JEDEN JEDYNY raz - tylko po to żeby przez 3-4 lata wyczyscić służby,sądy,prokuratury i spólki państwowe z wpływów post sowieckich i post okrągłostołowych to nic z tego nie będzie przez następne 20 lat. I pomijam sprawy programów gospodarczych jakie by nie były bo moga tu przyjechac najlepsi ekonomiści świata i nic nie zmienią na dłuższa metę - bo jest w kraju sieć sitw i układów które zablokuja wszystkie reformy niekorzystne dla tych grup. Ludzie musza to zrozumieć że na tą chwile to jakie będą podatki,umowy pracowników czy zasiłki (czy ich brak) nie jest najważniej sze i reformy nic nie zmienią w skali globalnej kraju.
Co do Balcerowicza - gośc spieprzył sprawę - powiem tylko że wprowadzil "popiwek" i zniszczył polski przemysł.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 13.09.2013 o godz. 11:34.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej