|
Odgrzebujac temat z popiolow...
Orientuje sie ktos ile kosztuje sprowadzenie samochodu z Kanady? Mam tam na miejscu czlowieka, ktory kupilby dla mnie auto i zapakowal w kontener, ale jakie sa koszty takiej zabawy i pozniejszej rejestracji?
Na pewno jest lepiej niz z usa, bo przede wszystkim auto ma normalne kierunkowskazy zazwyczaj (czyli zolte, a nie czerwone jak amerykanskie), ma licznik w km itd, jest bardziej przystosowane do Europy i zwykle mniej z nim pieprzenia tu na miejscu. Jednakze ile moze kosztowac sprowadzenie takiego auta stamtad? Bo ja chyba jestem jakis ulomny i nie moge tego wyszukac w google.
|