Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65838
Stary 13.09.2013, 10:00
Za PS Ofensywni:

Zapowiedział pan, że zimą Wisła ściągnie czterech zawodników z wyższej półki.
Ułożyłem listę i nasi skauci oglądają już odpowiednich piłkarzy. Mamy czas, żeby dobrze wybrać.

Jest wśród nich Polak?
Jeden. Trudno będzie go ugryźć, bo jak zgłasza się Wisła, to każdy chce podreperować budżet na pięć lat.

To będą gotówkowe transfery czy chcecie kusić wolnych zawodników wysokimi kontraktami?
Jednemu w grudniu wygasa umowa, pozostali mają kontrakty do czerwca przyszłego roku. Małe sumy możemy zapłacić. Nie milion euro, tylko 100 tysięcy i już go masz. Niektórymi naszymi piłkarzami też się interesują. Do Bunozy czterech menedżerów wydzwania, że mają klub w Izraelu. Mówię mu, żeby został, to zrobi jeszcze większy postęp. Wiem, co z nim dalej robić, jakie ma braki. A tam go wrzucą od razu w wir.


Czyli "ponadprzecietni pilkarze" to będą kończące się kontrakty lub zawodnicy z kartą w ręku.

100K EUR... Biednie. Chyba, że pensją chcą powalczyć.
Odpowiedz cytując