Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 12.09.2013, 22:25
Chyba nikt nie wie co o tym meczu sądzić bo to się sprowadza to przewidywania co do postawy naszych piłkarzy. Nie wiadomo czego się spodziewać. Czy zdominujemy Piasta jak Lecha i narzucimy swój styl gry, czy też będzie bezładna kopanina w środku pola? Jak kadra wpłynęła na Brożka, Chrapka i Nalepę? Czy przerwa pomogła czy zaszkodziła Sarkiemu i Małemu? Czy Garguła dalej będzie grać ponadprzeciętnie? Mam wrażenie, że wiele zależy od sfery mentalnej. Drużyna pokazała, że ma potencjał, chodzi tylko o właściwy "attitude" czyli meczowe nastawienie. Walka, konsekwencja, zaangażowanie, inteligencja, realizacja taktyki. I będzie dobrze. Bo okazuje się, że żaden zespół w naszej lidze nie jest poza zasięgiem Wisły. Jeszcze jedno: oddam porażkę w meczu z Piastem za zwycięstwo w kolejnym meczu, ale celujemy w 6 punktów w najbliższych dwóch zawodach. Mój skład na Past: Miśkiewicz-Burliga, Głowacki, Jobanovic, Bunoza-Stolarski, Nalepa, Garguła, Chrapek, Małecki-Brożek. Mocnymi kandydatami do wejścia z ławki są Stjepanovic, Donald, Boguski i oczywiście Sarki na podmęczonego. Chciałbym zwycięstwa choć trudno nas uważać za jednoznacznego faworyta.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując