Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3225
Stary 12.09.2013, 20:30
Witam

Chciałbym spytać co z poziomem tego forum? Czy to jest jakiś rynsztok?
Opinia podparta przykładem (patrz załącznik).
Nie jest to pojedynczy przypadek. Co najlepsze zgadnijcie co robi moderator maarcin w następstwie wydarzeń, owszem wrzuca bana ale.... mi.
Co ciekawe w regulaminie widnieje jak byk:
Cytat:
12. Zabrania się wyzywania czy obrażania innych współforumowiczów oraz klubów, które reprezentują pod rygorem dożywotniego wykluczenia z Forum.
Rozumiem, że emocje czasami wypaczają rozsądek podczas pisania na shoutboxie - tym bardziej, że tak wiele dziś się działo w podstawówce dla wielu jego użytkowników. Ale dajmy spokój - reprezentujmy jakiś poziom. Jeżeli Pan X Y - w 90 % procentach swoich wrzuttek na czat czy forum pluje się na wszystko i wszystkich, a moderator mu wtóruje. Co więcej większość z operatorów wcale nie podwyższa poziomu, a często i obniża t oz czym do czego? Może warto zrobić kanał bluzgi gdzie nastolatkowie z kipiącą krwią mogą dać upust swoim emocjom. A ten ogólny kanał - zaszalejmy -> "reprezentacyjny" - niech będzie skromniejszy we wrzutki ale nieco bogatszy w kulturę ?

Temat do dyskusji.

Ps. żadne wyzwiska mnie nie obraziły, zdenerwowało mnie wyrzucenie właśnie mnie.

Pozdrawiam
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Forum 10-09-2013.jpg (25,5 KB, 88 wyświetleń)
Odpowiedz cytując