Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 12.09.2013, 17:09
Cytat:
W dniu meczu z Piastem na sektorze C odbędzie się wielka zbiórka na malowanie, natomiast na pozostałych sektorach będą zbierane fundusze na oprawy. Mecz z Legią zbliża się wielkimi krokami, tak jak informowaliśmy podczas tego spotkania w oprawę będziemy chcieli zaangażować większą część stadionu co wiąże się z większymi kosztami.

Liczymy na was!
KAŻDY wrzuca przynajmniej 5 zł albo więcej do puszki !
Odpowiedz cytując