|
Senior Member
Offline
|
#21

12.09.2013, 17:09
|
Cytat:
W dniu meczu z Piastem na sektorze C odbędzie się wielka zbiórka na malowanie, natomiast na pozostałych sektorach będą zbierane fundusze na oprawy. Mecz z Legią zbliża się wielkimi krokami, tak jak informowaliśmy podczas tego spotkania w oprawę będziemy chcieli zaangażować większą część stadionu co wiąże się z większymi kosztami.
Liczymy na was!
|
KAŻDY wrzuca przynajmniej 5 zł albo więcej do puszki !
|
|