Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 12.09.2013, 14:34
comek napisał(a):Wyświetl post
wszyscy już czekają na mecz z Legią i obawiam się, że może być bardzo słaba frekwencja, dlatego my też musimy dać z siebie wszystko!
Cóż, jeśli klub pomyśli i będzie sprzedawał bilety na sektor gości, których nie będzie to 2 trybuny za bramkami będą pełne. Myślę, że na tym meczu spokojnie te 20 tys. będzie, może i troche ponad.

Co do meczu z Piastem to myślę, że go wygramy, ale nie sądze, że przejedziemy się po nich jak po Lechu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując