comek napisał(a):

wszyscy już czekają na mecz z Legią i obawiam się, że może być bardzo słaba frekwencja, dlatego my też musimy dać z siebie wszystko!
|
Cóż, jeśli klub pomyśli i będzie sprzedawał bilety na sektor gości, których nie będzie to 2 trybuny za bramkami będą pełne. Myślę, że na tym meczu spokojnie te 20 tys. będzie, może i troche ponad.
Co do meczu z Piastem to myślę, że go wygramy, ale nie sądze, że przejedziemy się po nich jak po Lechu.