Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 12.09.2013, 14:29
Panowie i Panie wszystko rozumiem, kadra Wisełki okrojona strach o kartki OK ale nikt Nam nie da pkt bo to jest Wisełka i tak ma być! chłopaki mają grać każdy mecz jakby to miał być ich mecz życia - tak jak z amicą! trzeba grać agresywnie może i łapać kartki ale trzeba punktować po tym się pozna charakter drużyny ten mecz dla tabeli tak samo ważny jak mecz z ległą czy parchami więc nie patrzmy kto zagrożony trzeba miażdżyć konkurentów! a polska piłka jest tak mizerna, że z zaangażowaniem bez Bunozy czy Ostoji możemy pyknąć ległą! ave!
Odpowiedz cytując