Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8325
Stary 12.09.2013, 11:04
Tak, smieszne to jest. Ja uslyszalem, ze Fornalik nie ma pomyslu na kadre bo z Czarnogora zagralo iluś tam innych zawodnikow niz z Ukraina, a moim zdaniem to chyba wlasnie plus, ze trener nie przywiazuje sie do nazwisk szczegolnie w stosunku do przegranego meczu.

BTW co do naszych problemow z obrona to wlasnie dzisiaj trafilem na artykul o zawodniku, ktory z powodzeniem moglby wystepowac na stoperze od zaraz jesli tylko znalazlby jakis klub do regularnej gry ... nazywa sie Dariusz Dudka.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując