Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8322
Stary 12.09.2013, 09:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Moze trener z autorytetem z zagranicy bylby w stanie wycisnac z nich wiecej..
Właśnie obawiam się, że zagraniczny trener będzie szedł po teoretycznie bezpiecznej linii i zamiast takiego Zielińskiego zobaczymy znowu Obraniaka lub Mierzejewskiego, zamiast Klicha znowu wróci Polański, Borysiuk czy inny kopacz, i tak dalej. I znowu będzie mnie zbierać na wymioty oglądając tą kopaninę. Chociaż też trudno teraz teoretyzować, skoro o nikim konkretnym nie mówimy.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Z polskich trenerów na tym stanowisku widzę tylko Skorżę.
Skorża to dla mnie typ szkoleniowca podobny do Fornalika, szansę powinien dostać, ale nie jestem przekonany czy bezpośrednio po WF. Z jednej strony widziałbym kogoś takiego jak Nawałka, z drugiej strony nie jestem pewien, czy akurat do naszych gwiazdek zza granicy pan Adam potrafiłby dotrzeć. Wbrew pozorom Nawałka ma konkretny warsztat i o ile pamiętam zawsze był otwarty na nowe rozwiązania, m.in. wprowadzał do swoich ekip 4-4-2, kiedy cała reszta grała trójką obrońców. A potem właśnie 4-4-2 robiło furorę, na takiej zasadzie jak do niedawna 4-2-3-1.
Odpowiedz cytując