Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8321
Stary 12.09.2013, 09:37
Ja mam bardzo mieszane odczucia co do Fornalika. Właściwie to wystarczyło tylko wykorzystać swoje sytuacje w dwóch ostatnich meczach eliminacji i teraz bylibyśmy liderem grupy. Wprowadził trochę świeżej krwi, zmienił ustawienie w czasie eliminacji to jest dla niego plus. Obrona jest tragiczna ale tego nikt nie zmieni bo taki jest stan posiadania polskiej piłki, ciężko wskazać następców.
Właściwie to najbardziej mi przeszkadza to, ze zarabia tak nieprzyzwoite pieniądze i, ze został wybrany z układu.
Gdyby to sie zmienilo to moglby zostac bo jakis tam postep jest ale z drugiej strony obawiam sie, ze to zludne, ze
po prostu to nie ten poziom, ze zawali nam kolejne eliminacje.
Moze trener z autorytetem z zagranicy bylby w stanie wycisnac z nich wiecej.
Z polskich trenerów na tym stanowisku widzę tylko Skorżę.
Myślę, ze o pozostawieniu Fornalika powinien zadecydować styl w jakim zagramy z Ukraina i Anglia bo jeśli jest styl, będą sytuacje to wyniki prędzej czy później przyjdą.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując