Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.09.2013, 07:37
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ważny mecz, bo drużyna potrzebuje zwycięstwa - bilans 2-5-0 nie wygląda szczególnie imponująco, a taki będziemy mieli jeśli znowu zremisujemy.
jak ktoś policzył w porównaniu do zeszłego sezonu i spotkań i z tymi samymi rywalami mamy w tej chwili 8 punktów więcej

a jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku Piast nas 2 razy oklepał zgarniając nam 6 punktów .

Pewne że chcemy zwycięstwa , piłkarze i trenerzy też . Piast pomimo że jest w dołku to każdy wynik jest możliwy , to jest piłka .

Co za tym idzie każde zwycięstwo bez względu na styl biorę w ciemno . Ale tylko dzieci imogą się teraz podniecać liderem . Na cholerę nam teraz lider jak możemy skończyć sezon na 9 miejscu ? mamy dopiero 6 kolejek za sobą ludzie.. liczy się to na którym miejscu będziemy po 37 kolejce . Tego nam brakuje aby drużynie teraz spętało nogi na myśl o liderowaniu , albo co gorsza - poczuli się już na topie i że będą wygrywać bez dawania z siebie 100%
Odpowiedz cytując