comek napisał(a):

|
Dokładnie, chłopak od dawna jest w Polsce (nie licząc wyjazdu), świetnie mówi po polsku, myślę, że klub powinien mu pomóc w zdobyciu polskiego obywatelstwa i gra dla juniorskiej reprezentacji wyszłaby na dobre jemu i klubowi.
|
A ty myślisz, że po co on wrócił?
Albo jesteś ślepy albo bardzo naiwny. Jak dla mnie to on może co najwyżej paszport Polsatu dostać.