Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.09.2013, 00:03
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
A ja Wam powiem że najważniejsze żeby zagrali dobry mecz, wtedy punkty same przyjdą.. Jeśli zagrają gorzej od Piasta, to za co te punkty? Czekamy na lidera!

To ze po tygodniu nikt juz nie bedzie pamietal jak Wisla zagrala, ale kazdy bedzie pamietac ze zdobyla 3 punkty.
To nie jazda na lyzwach, tu sie zdobywa punkty, golami samobojczymi, "rękami Boga", plecami, dobra czy chujowa gra.
Kozakiem jest sie wtedy gdy zagra sie mega chujowo a zdobedzie punkty. Tak jak z Pogonia zagrali mega chujowo a zremisowali z druzyna ktora zagrala najlepszy mecz w sezonie i to grajac u siebie. I o to chodzi. Choc z Pogonia to tez jest kabaret, bo statystycznie Wisla byla lepsza druzyna od Szczecinan ale skoro media napisai ze chujowo, a Pogon zagrala mecz zycia to niech tak zostanie. Nawet lepiej Oczywiscie licze na lepszy mecz.. ale najwazniejsze sa 3 punkty.

Byle jak byle zwyciestwo. Oszczedzac sie na najwazniejszym mecz z Cracovia. Byle obeszlo sie bez kartek dla paru grajkow.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 12.09.2013 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując