Robbie92 napisał(a):

|
A ja Wam powiem że najważniejsze żeby zagrali dobry mecz, wtedy punkty same przyjdą.. Jeśli zagrają gorzej od Piasta, to za co te punkty? Czekamy na lidera!
|
To ze po tygodniu nikt juz nie bedzie pamietal jak Wisla zagrala, ale kazdy bedzie pamietac ze zdobyla 3 punkty.
To nie jazda na lyzwach, tu sie zdobywa punkty, golami samobojczymi, "rękami Boga", plecami, dobra czy chujowa gra.
Kozakiem jest sie wtedy gdy zagra sie mega chujowo a zdobedzie punkty. Tak jak z Pogonia zagrali mega chujowo a zremisowali z druzyna ktora zagrala najlepszy mecz w sezonie i to grajac u siebie. I o to chodzi. Choc z Pogonia to tez jest kabaret, bo statystycznie Wisla byla lepsza druzyna od Szczecinan ale skoro media napisai ze chujowo, a Pogon zagrala mecz zycia to niech tak zostanie. Nawet lepiej

Oczywiscie licze na lepszy mecz.. ale najwazniejsze sa 3 punkty.
Byle jak byle zwyciestwo. Oszczedzac sie na najwazniejszym mecz z Cracovia. Byle obeszlo sie bez kartek dla paru grajkow.