Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27439
Stary 11.09.2013, 22:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł albo wiedzę co zrobić to proszę o pomoc.

Sprawa jest bardzo ciekawa.

Jak wejdziesz do historii operacji to obok każdej danej operacji (wpłaty, wypłaty, przelewu) masz stan konta, saldo. Jeżeli ostatni stan salda (obok ostatniej zarejestrowanej operacji) nie równa się aktualnemu to na tej podstawie zgłaszasz reklamacje.

Musisz wiedzieć też o jednym. Czasami jest tak, że konto jest obciążane natychmiast a historia operacji pojawia się póżniej. Jeżeli zapłacisz na stacji za paliwo kartą w niedzielny poranek to stan konta masz obciążony (wiadomo dlaczego) ale historia operacji pojawia się dopiero w poniedziałek.
Może mają jakąś awarię, prace w stsemie?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując