Marcin_fan napisał(a):

Wyraźnie napisał że robił przez internet.
Tak ja to odebrałem..
|
fakt, jest wyraźnie napisane, przeoczyłem... ale skoro robił, to musi być przecież w historii konta :O to teraz nie rozumiem.
Są zatem dwie logiczne możliwości:
1. albo w historii konta jest przelew (i jeżeli nie doszedł to można to reklamować) i zmienia się saldo rachunku (pomniejsza o kwotę przelewu)
2. albo w historii konta nie ma przelewu, ale wtedy nie zmienia się saldo, więc kasa nie znika.
Jeżeli w historii konta zmienia się saldo i nie towarzyszy temu żadna operacja, to z taką historią konta do banku pytać, gdzie k..wa kasa?