fidello napisał(a):

|
Sorry, ale nie czaję - przelew robiłeś w banku, w okienku? To powinieneś mieć polecenie przelewu (odcinek dla Ciebie). Wypełniałeś je? To powinieneś dostać przy dokonywaniu przelewu kopię dla Ciebie z poświadczeniem dokonania przelewu. A co do informacji ile kasy w danym dniu na koncie, to wystarczy poprosić o wyciąg ze stanu konta z interesującego Cię miesiąca, tam będą wszystkie operacje wykonane w tym okresie. Swoją drogą, to czemu nie korzystasz z pekao24? przelew robisz wtedy sam z domu i masz dostęp do wszystkich informacji o swoim koncie i swojej kasie. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na priv
|
Wyraźnie napisał że robił przez internet.
Tak ja to odebrałem..