|
Najlepszy komentarz Szpakowskiego - czemu Brozek nie podcinał pilki tak jak Zielinski z Czarnogora a ja w smiech bo przeciez Zielinski własnie zamiast podciac pilke nad bramkarzem Czarnogory ten walił prosto w Niego nie wiem co brał Szpak ale cos na pewno
|