|
Poczytałem sobie tą dyskusje i jedno pytanie bardzo mnie nurtuje skąd sie jeszcze ci biedni ludzie biora wierzący w Tuska i jego ekipe ? Czy oni oczu nie mają czy tez może tak głeboko sami umoczeni są w tym bagnie i w profity płynace dla jego wybrańców, że nie chcą widziec co sie w tym kraju dzieje ?
|