Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24009
Stary 11.09.2013, 18:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Porównując Wiplera do Kaczyńskiego wystawiłeś sobie laurkę. Wiplera zaprosili dwa razy do tv i zwariował. Jak propagandyści będą chcieli to go załatwią w tydzień. Kaczyńskiego próbują już 20 lat i nie potrafią. Łapiesz?
Łapie doskonale, przecież JK jest nieporównywalny.

Cóż, wynika z tego co piszesz, że w PiS wszyscy mają ambicje w kieszeni, a jak ktoś chce zrobić jakąś alternatywe na prawo to na bank agent rozbijający prawicę.

Ja tam PiS dobrze życze, ale cieszyłbym się gdyby w parlamencie był większy wybór sensownych partii - np. Republikanie i Ruch Narodowy, bo nie mam klapek na oczach, łapiesz?