Drozd napisał(a):

Porównując Wiplera do Kaczyńskiego wystawiłeś sobie laurkę. Wiplera zaprosili dwa razy do tv i zwariował. Jak propagandyści będą chcieli to go załatwią w tydzień. Kaczyńskiego próbują już 20 lat i nie potrafią. Łapiesz?
|
Łapie doskonale, przecież JK jest nieporównywalny.
Cóż, wynika z tego co piszesz, że w PiS wszyscy mają ambicje w kieszeni, a jak ktoś chce zrobić jakąś alternatywe na prawo to na bank agent rozbijający prawicę.
Ja tam PiS dobrze życze, ale cieszyłbym się gdyby w parlamencie był większy wybór sensownych partii - np. Republikanie i Ruch Narodowy, bo nie mam klapek na oczach, łapiesz?